GÜZEL BİR DÜNYA İÇİN

Güzellik, aynaya sığamayacak kadar büyük bir şey.

Göründüğünüz değil, hissettikleriniz ve yaptıklarınız güzellik. Kendinizi ve çevrenizdekileri sevdiğiniz kadar güzelsiniz. Kendinizi ve yaşadığınız dünyayı mutlu yönde değiştirebildiğiniz kadar güzelsiniz. Oriflame olarak bize göre herkes dünyayı değiştirebilir.

Birlikte fark yaratabiliriz

Bazı hikayeler başlangıçta çok küçük görünür. O küçük mutlu güzel hikayeler, diğer küçük mutlu güzel hikayelerle birleşir; dünya tam da böyle büyük mutlu güzel bir yer haline gelir. Bunun için ihtiyacımız olan tek şey sizsiniz, ihtiyacınız olan tek şey biziz, ihtiyacımız olan tek şey birbirimiziz. İhtiyacımız olan, o küçük hikayelerimiz.

Bizim Bakış Açımız

Biz insanların hayatlarını daha iyiye, daha güzele doğru götürmeleri için onların hayallerini gerçekleştirmelerinde ve bunun için fırsatlar sunmakta ilk günkü gibi heyecanlıyız. Güzelliği ve zinde yaşamı birçok insana sunuyoruz ve insana ve doğaya olan saygımızı her fırsatta dile getiriyoruz. Başarı hikayelerini paylaşarak başkalarına ilham veren Oriflame Marka Ortakları'nı kutluyoruz, çünkü onlar güzel eylemleriyle dünyayı güzelleştiriyorlar. Onların hayatlarında gerçekleştirdiği mutlu değişimler küçük görünebilir ama tüm bu küçük ve mutlu değişimler bir araya geldiğinde dünyada hiç de azımsanmayacak bir pozitif etki oluşturuyor. İşte bu yüzden, bizler kalplerimizi ortaya koyduğumuzda, tutkumuzla ve ruhumuzla değişime, fark yaratmaya odakladığımızda bizim için hiçbir sınır kalmıyor. Güzellik, mutlu bir değişim yarattığında anlam buluyor.

Sosyal Sorumluluk

Oriflame her zaman hayalleri gerçekleştirmenin en tutkulu destekçisi olmuştur. Bu işimizin büyük bir parçası olmakla birlikte sosyal sorumluluk çalışmalarımızın da temelinde yatar.

Kategoriler