Hikayemiz

Oriflame, insanların hayatlarını değiştirip hayallerini gerçekleştirecek bir iş fırsatı sunmak üzere 1967 yılında 2 kardeş ve arkadaşları tarafından İsveç’te kurulmuştur. Günümüzde; 60’tan fazla ülkede sayıları 3 milyondan fazla olan Marka Ortağı ile geniş ürün portföyünü ve eşsiz iş fırsatını hayallerine kavuşmak isteyen herkese sunan Oriflame’in yıllık satışı 1,5 milyar € civarındadır. Kuruluşundan bu yana Oriflame kendini, ürünlerinde mümkün olduğunca doğal bileşenler kullanmaya, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeye ve sosyal satış sistemini kullanarak insanların kendi işlerine sahip olmalarını sağlamaya adadı. Oriflame ürünlerini geliştirirken, sıkı çevreci politikalarına uygun olarak doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanmaya özen gösterir. 

Günümüzde; 60’dan fazla ülkede sayıları 3,5 milyondan fazla olan Marka Ortağı ile geniş ürün portföyünü ve eşsiz iş fırsatını hayallerine kavuşmak isteyen herkese sunan Oriflame’in yıllık satışı 1,5 milyar € civarındadır.   

 

Kuruluşundan bu yana Oriflame kendini, ürünlerinde mümkün olduğunca doğal bileşenler kullanmaya, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeye ve sosyal satış sistemini kullanarak insanların kendi işlerine sahip olmalarını sağlamaya adadı. Oriflame ürünlerini geliştirirken, sıkı çevreci politikalarına uygun olarak doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanmaya özen gösterir.

Biz gücümüzü artırmak için tüm toplumsal çalışmalarımızı bir çatı altında topladık: Oriflame Vakfı. Burada, sadece eğitim bazlı kapsamlı girişimler geliştiren ve yürüten organizasyonlar değil aynı zamanda amacımızı ve değerlerimizi destekleyen sivil toplum kuruluşları ve hayır kurumları ile birlikte çalışıyoruz.

Türkiye’de “Mutlu Bir Değişim” adı altında sürdürdüğümüz sosyal sorumluluk kampanyamız kapsamında ülkemizin dört bir yanında eğitim eşitliğini yaymak için çeşitli sosyal sorumluk projelerinde bulunuyoruz. Farklı katalog dönemlerinde Mutlu Değişime Destek ürünlerinden elde edilen gelir sayesinde kimi zaman üretimdeki kadın emeğini destekliyor kimi zamanda ilköğretim öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yerine ulaşan son yardım projemiz ise Van’da gerçekleşti. İlköğretim öğrencileri için yenilediğimiz Çok Amaçlı Salon eğitim eşitliğini yayma isteğimizin bir parçası oldu.

 

Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun. "Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun".

Faaliyet Gösterdiğimiz Ülkeler

Kategoriler